Huawei ei toogi volditavat telefoni peagi müügile – aga sel on veel üks üllatus varuks

 (3)
Huawei ei toogi volditavat telefoni peagi müügile – aga sel on veel üks üllatus varuks
Huawei pole volditavast telefonist pilte väljastanud, sestap illustreerime käesolevat uudist firma uusima tähelepanuväärse telefoniga Mate 20 lite, mille trump on neli nn tehisintellektikaamerat (Foto: tootja)

Telefonitootjad on alati uute ideede jahil, kuidas trende haista ja/või hetkeks meie tähelepanu pälvida, sest moodne inimene hulbib pidevalt nii tohutus infouputuses, et teda kauaks nagunii ei köida.

Tootjad võistlevad hetkel muuhulgas selles, et volditavad telefonid müügile tuua. Kusjuures Huawei teatas juba juuli lõpus, et tahab olla esimene, kes suudab sellist pakkuda.

Huawei tippjuht Ken Hu osales möödunud nädalal üritusel World Economic Forum avalikus vestlusringis ja lisas selle kohta veidi uut infot.

Seni teadsime, et Huawei pistab oma volditavasse telefoni painduva OLED-ekraani ning piiratud koguses esimene partii võib müügile jõuda juba 2019. a alguses.

Hu lisainfo põhjal teame, et Huawei esimene volditav telefon ilmub siiski veidi hiljem, 2019. a keskpaigas. Sellest saab aga lisaks firma esimene 5G toega telefon.

Selleks ajaks on mõni rivaal suutnud ilmselt maailma esimese 5G telefoni müügile paisata, nii et Huawei ei saagi oma mudeliga esimene olla nagu varem lootis. Aga pole hullu, eks. Nice guys finish last.