Tanklaketid on esimesi "päris" elektriautode kiirlaadijaid Eestisse toomas. Ylle käis lausa kohapeal vaatamas, kuidas Maarjamaal uudne laadija toimis ja oli meeldivalt üllatunud.

Lisaks sellele tuleb jutuks ka palmiõli kasutamise kütustes, täpsemalt see, mida Neste sellega Soomes teeb. Ylle avaldab oma arvamust, kas see on hea või halb.

Praegu ei saa keegi üle ega ümber ka koroonaviirusest ja selle mõjust. Haigus on kõva põntsu pannud ka autotööstusele ning seda nii Hiinas kui ka Euroopas. Samas võib see olla samaaegselt mitmel rindel ka autotööstuse päästjaks.

Proovisõiduautoks oli Kia XCeed. Tegemist on väiksema linnamaasturiga, mille tootmine praegu populaarne on ning mis müüginumbreid vaadates ka rahvale peale lähevad.

Nipinurgas anname aga nõu, mida tuleks silmas pidada uue auto ostmisel ja mis enne vormistamist enda jaoks läbi tuleks mõelda.

Saatejuhid on Jan-Matthias Mandri ja Ylle Tampere. Hakka meid jälgima ka meie Facebooki lehel. Taskuhäälingut saad kuulata Spotifyst, Soundcloudist, Apple Podcastsist või Delfi Taskust allpool!