Elisa uudne pakett meelitas kõnekaardi kasutajad 40 korda rohkem mobiili-internetti tarbima

 (12)
Elisa uudne pakett meelitas kõnekaardi kasutajad 40 korda rohkem mobiili-internetti tarbima
ekraanitõmmis (elisa.ee/et/eraklient/koned/konekaart/finest)

Forte kirjutas 29. juunil, et Elisa ja ZEN kõnekaardi klient saab paketiga FINEST nii kodumaal kui ka Soomes sama hinnaga telefonikõnesid, SMS-e ja mobiilset internetti.

Elisa teatab nüüd, kaks ja pool kuud hiljem, et kahes riigis kehtiv teenus kasvatas kõnekaardiklientide mobiilse interneti tarbimist suvel Soomes pea 40 korda (võrreldes kevadega).

Pakett on tihti Soomes viibivatele (töötavatele) eestlastele, et kodumaale jäänud perele või sõpradele helistada ja nendega suhelda.

"Valdav osa mobiilse interneti kasutusest läheb sotsiaalmeedias olemisele. Tehakse tavapäraseid tegevusi: laaditakse üles pilte ja videoid, et jagada sõpradega muljeid ja elus toimuvat," selgitab Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

"Populaarne on interneti kasutamine lisaks autoga ringi sõites. Näiteks kasutavad kliendid rakendust Waze, mis aitab ka Soomes õigesse sihtkohta jõuda."

Paketiga FINEST (hea ingliskeelne sõnamäng: fin+est/finest!) on sama kuutasu sees kõned Soomes ja Eestis, piiramatu kiirusega internet ja sõnumid.

Ühtne lahendus aitab hoida kulud kontrolli all, kuid samas kasutada nutitelefoni kõiki võimalusi sarnaselt kodumaaga.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare