Aitab kõlakatest: vähemalt üks asi on Samsungi uue tipptelefoni kohta kindlalt teada

 (5)

Aitab kõlakatest: vähemalt üks asi on Samsungi uue tipptelefoni kohta kindlalt teada
Digiabilistest eriti huvitavaid pilte teadupärast ei saa ja Bixbyst pole veel üldse pilte. Seega vaadake krüptilist pilti Samsungi töötajatest Lõuna-Koreas Soulis firma hoonesse astumas. Onju krüptiline? (Foto: REUTERS)

Samsung ei näita ikka veel oma järgmist tipptelefoni, küll aga tutvustas uut digiabilist, mis selles elab. Saage siis tuttavaks, see on Bixby!

Digiabilised on praegu moodsa tehnika vallas all the rage, ja kuigi paljud kasutavad Amazoni loodud Alexat, siis Samsungi-sugune hiid ei saanud muidugi kellegi teise oma laenata.

Kui juba teha, siis vägevalt: Bixby ei taha lihtsalt küsimustele vastata, veebist infot otsida, Uberit kutsuda ja muud sellist nähtud-tehtud värki.

Eesmärk on paljusid äppe hääle teel juhtida – praktiliselt kõike, mida saab teha puuteekraani abil –, mis vajab uut kasutajakeskkonda.

Tootja esindajad on seletanud, et digiabiline peab kasutajat tundma õppima ja talle kohanduma – ka poolikuks jäänud käsklusi mõistma –, aga samas säilitama kasutamiskerguse.

Samsung kuulutas mullu mais, et ostis tehisintellekti-firma Viv Labs, kus töötab endisi Apple'i Siri tiimi inimesi ning mille loodud digiabiline on "kõigeks võimeline" ja valmis 2017. a teisel poolel nutiseadmetes tegevust alustama.

Bixby ei põhine üllataval kombel siiski Viv'i samanimelisel digiabilisel, vaid Samsungi omaloodud-senikasutatud lahendusel S Voice. Selline info on vähemalt Wall Street Journalil.

Olgu Bixby päritoluga kuidas on, S Voice suundub siiski ilmselt peagi auga väljateenitud vanaduspuhkusele. Sa ju kasutasid seda regulaarselt, eks?

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare