Samsungi leke paljastas S10 uue salarelva: selleks on kaamerad

 (21)
Samsungi leke paljastas S10 uue salarelva: selleks on kaamerad
Samsung Galaxy S10, kunstniku loodud kontseptmudelFoto: mobil-helden.de, CC-BY

Korea väljaanne The Bell, mis on üks ajalooliselt täpsemaid Samsungi-lekitajaid, teatas, et Samsungi Galaxy S10 ja S10 Plus tulevad vastavalt nelja ja viie kaameraga, vahendab Forbes.

The Belli väitel on mõlemal mudelil taga kolm kaamerat, Samsung S10 tavamudelil on ka nagu tavaliselt üks esikaamera, Galaxy S10 Plusil ehib esiekraani aga kaks pildistamiseks mõeldud agregaati.

Kolm kaamerat peaks võimaldama piltidele lisada sügavusfaktori, teha pimedas paremaid pilte, eksperimenteerida rohkem täiendatud virtuaalreaalsusega ning rakendada tehnoloogiat, mis võimaldab piltidel kujutatut ära tunda. Kõik need on küll tänapäeva lipulaevadel juba tavaliseks saanud funktsioonid, kuid Samsung on lubanud, et täiendab funktsioone veelgi.

Lekete kohaselt on tagumistel kaameratel lainurkobjektiiv, telefotoobjektiiv ja uus, 16 megapiksline 120-kraadine ülilainurkobjektiiv. Võimalik, et just uue kaamerasüsteemi abil jõuab Samsung uuesti järele Huaweile, kes viimastel aastatel parima pildistamistelefoni tiitlit enda käes on hoidnud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare