Quiet On: soomlaste toodetud kõrvaklapid, mis peaksid nimelt norskamist summutama

 (4)

Kui teaduslik pool kõrvale jätta ja vaid isikliku kogemuse põhjal rääkida, siis võib vaielda, et kas mürasummutavad kõrvaklapid ib ikka tõhusamad kui tavalised nööpkuularid ehk kõrva mahtuvad pisiklapid.

Skeptilisest hoiakust hoolimata jäid aga Fortele silma Soome firma QuietOn poolt loodud kõrvaklapid, mis peaksid just norskamist summutama.

Selline abivahend tuleks kindlasti kasuks nii arvukatele meestele-naistele, kes peavad voodikaaslaste norskamist taluma, kui ka igaühele, kes on mingil põhjusel sunnitud norskajale piisavalt lähedal magama.

Sleep-nimeline mudel seiskab norskamissummutuse siis, kui sellele koputada, et saaks ajutiselt jälle helisid kuulda, näiteks kellegagi vestelda.

Klapid on juhtmeta ja ühe täislaadimisega peaks nende akud vastu pidama 20 tundi, ehk siis vähemalt kaks pikka und. Või noh, oleneb mitmetunnist und kasutaja pikaks peab.

Foto: tootja

Nagu juhtmeta nööpkuularite puhul tavaks, laeb akusid nende asetamine spetskarpi, mida tuleb samuti eraldi laadida.

Seotud lood:

QuietOn kogub Sleepi turuletoomiseks toetusi ühisrahastussaidil Indiegogo, klappide ilmumisajaks on märgitud tänavune oktoober.

Varajased toetajad said võimaluse anda 109 dollarit ja saada Sleep-klapid siis, kui need müügile ilmuvad. Praegu on see võimalus avatud neile, kes annavad 149 dollarit. Või 199 kahe paari eest, või 399 nelja eest.

Poehinnaks on plaanitud 239 dollarit ehk praeguse kursiga 195 eurot.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare