OnePlus tutvustas oma üllatustelefoni, aga see on pettumus

 (8)

OnePlus tutvustas oma üllatustelefoni, aga see on pettumus
OnePlus 3T colette edition (Foto: tootjad)

OnePlusi nutitelefonid pole enam nii suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega nagu esimeste mudelite puhul, ja neid pole enam kaugeltki nii raske hankida.

OnePlus on sellest hoolimata veel kiidetuimate telefonitootjate hulgas ja selle uusi seadmeid oodatakse põnevusega.

Hiljuti levis veebis kõlakas, et Hiina firma on valmis järgmist telefoni esitlema. Kõlakas osutus tõeseks, aga seade ise pettumuseks.

See pole nimelt mitte päris seninägemata aparaat, vaid eriväljalase mullu novembris ilmunud aparaadist 3T. Mis omakorda oli uuendatud ja võimsam väljalase viis kuud varem ilmunud mudelist 3.

Eriväljalase kannab nime colette edition ja ilmub Prantsusmaal Pariisis asuva kuulsa luksuskaupade butiigi 20. juubeli tähistamiseks. Erigraveeringuga korpus on musta värvi, andmeruumi on 128 GB, valmis ainult 250 eksemplari.

Osta saab ainult colette'i butiigis, müük algab 21. märtsil kell 11 sealse aja järgi. Hind on 479 eurot. Tavaline 3T maksab aadressil oneplus.net asuvas veebipoes 439.

OnePlusi senised põhimudelid One, 2 ja 3 on ilmunud vastavalt 2014. aasta aprillis, 2015. a juulis ja 2016. a juunis. Seega võib loota, et tänavune tippmudel jõuab juba lähikuudel samuti avalikkuse ette, kui see ikka olemas on.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare