VIDEO: Leidub paik, kus legaalselt libesõiduoskusi lihvida!

 (35)

Laipaik tänaval laiata ei soovita
Laipaik tänaval laiata ei soovitaKaader klipist

Poeparklates külge ette võtjate banded peksab laiali politsei. Noored vuravad oma BMW'de ja nelikveoliste Audidega seepeale järgmisesse paika, kust neid taas minema peletatakse. See on igatalvine probleem. Nüüdsest on aga Laitses võimalik vaid 150 krooni eest terve päev oma autoga jäisel rallirajal paarutada. Vaata videost!

LaitseRallyPark pakub mitmeid teenuseid ning on tõeline rallipark, kus olemas atraktsioonid trampliinidega kiiruskatsest ja krossimäestikust raadio teel juhitavate autode raja ning vanaautomuuseumini välja. Raske raha eest saab kohapeal ka päris ralliautoga sõita, ent nüüd on tuldud vastu igamehe soovile end oma enese autoga välja elada. Vaata videost, kuidas see libedarada ühe rullnoka BMW aknast paistab ning kuidas juhendab algajat jäältantsijat mitmekordne Eesti rallimeister Einar Laipaik!

Homme ilmuvas videos näed, kuidas E-rühma kuuekordne tšempion Laipaik rallipargi kroonijuveel-teenust osutab - sõidutab soovijaid lumise ja jäise metsa vahel oma 350-hobujõulise BMW M3's, kihutab karmatult külge ees ning hulljulgelt 170 km/h. Püsi kanalil!

Kiiresti sõites on tähtis vahetum isteasend Kaader klipist

LaitseRallyPark'i kodulehe koos hinnakirjade, agakavade ja täpsema teabega leiad SIIT.

Loe veel

Jälgi Forte autouudiseid ka Twitteris!

Oma sõiduki müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

FORTE TOP

Viimased uudised