Toyota GRMN: sütikuga väikeauto vaid kuuesajale valitule

 (1)
Toyota GRMN: sütikuga väikeauto vaid kuuesajale valitule
Toyota Yaris GRMN.Toyota

2017. aasta Genfi autonäitusel hullutas Toyota rahvast puna-must-valge Yaris GRMN kähkusõitjaga. Lubati võimsat ja kiiret masinat. Nüüd on see siis valmis. Accelerista käis pisikese kreisipööraga lähemalt tutvust tegemas Barcelonas.

Tegelikult on 600 Yaris GRMN – mudelit juba müüdudki. Autod kadusid nagu soojad juustukuklid Fazeri pagariletist. Igaüks teab, et on tervislikumatki nosimist ja praktilisemat sõiduvahendit, kuid Yaris GRMN tinistab ära ka kõige tuimemadki autohuvilised.

Proovige mõnes supermarketi parklas autoaknast välja vaadetes kokku lugeda, mitut Toyotat näete. Reeglina päris mitut. See mark oma laia mudelivalikuga on praktilisuse ja igikestvuse võrdkuju. “Praktilisus” ja “kestvus” ei ole sõnad, mis magnetiseeriksid, ometi Toyota mõjub.

Kes aga magnetina tõmbuda tahab, peab tunnistama, et Jaapani suurimal autotootjal on ka tumedam pool. Või kirkam, kuidas kellelgi.

Iga suurkorporatsioon teab une pealt, kuidas uusi automudeleid tehasest välja veeretada nii, et see paljudele meeldiks. Traditsioonid-traditsioonid!

Loe lähemalt Acceleristast.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare