Porsche Cajun jääb ära, tuleb hoopis Porsche Macan

 (4)

Porsche Cajun jääb ära, tuleb hoopis Porsche Macan
Porsche Macan

Juba aastapäevad tagasi teatas Porsche, et ta plaanib turule tuua senisest Cayenne`st väiksemat maasturit, mis oleks samas segmendis Augi Q5-ga ja et tema nimeks saab Porsche Cajun, kirjutab autoportaal Whatcar.ee.

Nüüd avaldas Porsche ametliku eelreklaamvideo, mille lõpus selgub, et Cajuni asemel võetakse kasutusele hoopis nimi Macan, mis tähendab Indoneesia keeles tiigrit.

Müügi ja turunduse eest vastutav Porsche direktorite nõukogu liige, Bernhard Maier, selgitas, et kuna uus Porsche peab vastama krosssoveri omadustega sportauto kõikidele nõuetele, siis peab ka tema nimi kõlama erinevates keeltes ja dialektides hästi, see peab jätma endast inimestele positiivse assotsiatsiooni. Ja Macan, on just täpselt selline nimi.

Uus Macan peaks müügile ilmuma nii kolme-, kui viieukselisena ning ta saab olema palju kergem, kiirem ja lihtsamini juhitav, kui tavapärased krossoverid.

Mitteametlikel andmetele saab tema mootorivalikus olemas kolm bensiinimootorit võimsusvahemikus 180 - 270 hj ning kolm diiselmootorit võimsusvahemikus 143 kuni 240 hj.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare