VIDEO | Ulata abikäsi! Kaspar Korjus ja kooliõpilased kutsuvad Elon Muski Eestisse külla

 (10)

E-residentsuse programmi endine juht Kaspar Korjus käis rääkimas oma endises koolis Hugo Treffneri gümnaasiumis ja selgus, et õpilased tahaksid väga kohtuda Elon Muskiga. Nii sündiski video, kus kutsuti Musk Eestisse külla.

"Võimatut pole olemas, seega mõtlesime, et kutsume su otse Eestisse külla," ütles Korjus videos ning andis seejärel sõna kooliõpilastele endale, kes hakkasid üles loetlema põhjuseid, miks Musk Eestit külastama peaks.

Välja käidi nii Muski hea eeskuju võimatu saavutamisel kui ka kiideti Eesti haridussüsteemi ja arvati, et Eestist võiks Musk nii mõnegi töötaja leida. Samuti sooviti, et SpaceX-i ja Tesla omanik räägiks õpilastele, mida oma eludega peale hakata. Tagatipuks pakuti, et omalt poolt tutvustataks Eesti kultuuri ning ehk isegi mindaks koos sauna.

Kuu tagasi Ettevõtlike Noorte Koja rahvusvahelise võrgustiku poolt maailma silmapaistvaima noore tiitliga pärjatud Korjus ise palus oma Facebooki postituse juures, et inimesed aitaksid kutset levitada ja kui keegi peaks Muski isiklikult teadma, siis võimalusel võiks talle selle kutse ja video edasi saata.