Täisautomaatne meestelüpsimasin aitab viljatuid hiinlasi

 (90)
Täisautomaatne meestelüpsimasin aitab viljatuid hiinlasi
Foto: ekraanitõmmis videost

Pildil kujutatud automaatne hands-free-seemnevedelikuväljuti on töövalmis ja ootab esimesi kasutajaid. Imur, mis seatakse lähiajal üles Hiinas Zhengzhou keskhaiglas, maksab vaid ligi 2200 eurot.

Seadme kasutamiseks tuleb eesmärgipärane elund sisestada selle esipaneelil olevasse avausse, mispeale hakkavad masina sisemuses toimuma täpsemalt määratlemata, kuid eeldatavasti meeldivatoimelised mehaanilised protsessid, vahendab DVICE.

Väljutuskogemuse kvaliteedi optimeerimiseks on imeriist varustatud sageduse-, amplituudi- ja temperatuuriregulaatoritega.

Nende tarbeks, kes vajavad seemnevedeliku ekstraheerimisel visuaalseid abivahendeid, on masina juhtpaneelile paigaldatud kuvar, mis näitab kasutaja soovidele vastavaid videofilme.

Haptilise nestekollektori loomisel pole siiski silmas peetud ei spermadoonoreid ega personaalse rahulduse saavutamise hõlbustamist, vaid hoopis viljakusprobleemidega meespatsiente.

Zhengzhou keskhaigla uroloogiadispanseri juhataja Zhu Guoxin selgitab: "Paistab, et veebikasutajad on masina funktsioonist valesti aru saanud ja peavad seda spermapangaautomaadiks.

Tegelikult on Hiina spermapankadel väga kõrged standardid; doonorid peavad läbi tegema range meditsiinilise kontrolli ning kindlasti ei kasuta nad spermaekstraktorit."

Seotud lood:

Kiire veebiotsing ingliskeelse sõnakombinatsiooniga automatic sperm extractor annab mõista, et Hiina e-kauplusest Alibaba on võimalik seadeldist tellida.

Ära viivita, telli uus lüpsimasin juba täna!

Vaadake ka masinat tööhoos (ei midagi šokeerivat):

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.