Seiklus: uuri allveelaevaga Sitsiilia ranniku lähedal Antiik-Rooma laevavrakke

 (1)

Mittetulundusühing Aurora Trust Foundation, merearheoloogilisi ekspeditsioone korraldav ettevõte SubSea Explorers ja Hollandi allveepaaditootja U Boat Worx pakuvad ainulaadset võimalust seiklusliku luksuspuhkuse veetmiseks.

See on võimalus võtta uurimismeeskonna liikmena osa arheoloogilisest allvee-ekspeditsioonist Sitsiilia ranniku lähistel!

Programm koosneb kaheksast nädalapikkusest väljasõidust, mis toimuvad tänavu 20. juunist 21. augustini.

Iga väljasõidu jooksul liitub seiklussuvitaja kolmeliikmelise meeskonnaga, mille ridadesse kuuluvad ka tunnustatud arheoloog ja professionaalne allveelaevajuht.

Programmi raames kasutatakse ligi 2000 aasta eest merepõhja vajunud Rooma laevavrakkide uurimiseks, dokumenteerimiseks ja pildistamiseks nüüdisaegsel tehnoloogilisel tipptasemel ja konditsioneeritud õhuga allveeaparaate. Need võivad laskuda kuni 150 meetri sügavusele.

Klientidel on valitud puhkusepaketist sõltuvalt võimalus elada kas luksusjahi pardal või villas, nautida traditsioonilisi Vahemere köögi roogasid ning õppida meeskonnaliikmena tundma piirkonna kultuuri ja ajalugu.

Foto: subseaexplorers.com
Seotud lood:

Registreerunud entusiastid saavad osa võtta kolmest ekspeditsioonist allveepaadis C-Explorer 3, millest avaneb 360 kraadi ulatuses vaade ümbrusele ja mistõttu sellega sukeldumine tundub nagu viibimine hiiglasuures akvaariumis.

Sitsiilia valitsuse järelevalve all eemaldatakse mõned arheoloogilised leiud merepõhjast, sorteeritakse ja eksponeeritakse muuseumides.

Nüüd aga kõige tähtsam — mis selline mereseiklus ka maksma läheb? Hind on kahtlemata soolane: 20 000 dollari eest saab iga osaleja elukoha saarel paiknevas luksusvillas ja toitlustuse, kuid reisimiskulusid see summa ei hõlma. Kes aga tahab luksusjahil elada, maksab kogupaketi eest 145 000 dollarit!

Uuri asja programmi kodulehel!

Suvist seiklust pakkuv allveelaev kolmele:

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.