OTSEBLOGI | Idufirmad korraldavad kriisihäki

 (9)
OTSEBLOGI | Idufirmad korraldavad kriisihäki
Kuvatõmmis

Idufirmad käivitasid täna 48-tunnise veebipõhise ideekorje, mille eesmärk on leida lahendusi, mis aitaksid Eestil koroonaviiruse kriisist väljuda. Ürituse korraldajad vahendavad toimuvat läbi otseblogi.

Kriisihäkile oodatakse ideid, millel on märkimisväärne mõju Eesti majandus- ja ettevõtlustegevusele. Tähelepanu võiks olla Eesti vajadustel, aga siiski ka rahvusvaheliselt kasutatavatel lahendustel.

„Mõtle asjadele, mis nõuavad muutusi regulatsioonis, elukorralduses, erinevates tööstuse ja ettevõtluse harudes,“ seisab ürituse üleskutses.

Parimad saavad preemiaks 5000 eurot. Üritust aitavad läbi viia kohalikud kogenud iduettevõtjad ja mentorid.

Sündmuse kohta saab lisainfot SIIT ning hoia end kursis sotsiaalmeedia kanali kaudu SIIT.

Ajajoon:
15.00 - 18.00 ideede kogumine: esita häkile probleemi kirjeldus ja võimalik lahendus: guaana link pending
15.00-18.00 Ühine avaliku Slack grupiga kui oled valmis üksi või oma tiimiga nädalavahetuse jooksul probleemidele lahendusi pakkuma. Kogu edasine info ja probleemkirjeldused jagatakse SIIN
18.00 – Minister Kaimar Karu avab häkatoni avaliku webinariga. Kõik meeskonnad saavad endale valida sobiva väljakutse ja alustada tööd.
Häkaton toimub 100% online’is, tiimi ja mentorite kaasabil. Finišjoon on pühapäeval kell 18, kui kõik meeskonnad saavad esitleda oma prototüüpe online webinaril.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!