Mis itaallased? Eesti oma firma Ööbik Cycles ajab elektrirattaga raha kokku

 (22)
Mis itaallased? Eesti oma firma Ööbik Cycles ajab elektrirattaga raha kokku
https://fundwise.me/et/pitch/elektrijalgrattad

Mõni aeg tagasi andis itaallaste Piaggio teada, et nad kavatsevad jõuliselt käima lükata oma elektriratta Wi-bike arenduse. Uudis sai Accelerista lehel üleval olla vaid paar minutit, kui meile kirjutas üks lugeja ning soovitas igasugu välismaise kraami asemel rääkida hoopis kodumaistest arendajatest.

Mitte ainult rääkida, vaid ka tegutseda: 10. detsembrini saab Fundwise keskkonnas investeerida Ööbikusse.

Vahendab Accelerista

Jutt käib ettevõttest Ööbik Cycles, eesti tootjast, kes tänaseks on edukalt turule toonud kaks elektrilise ratta mudelit ning otsib portaali Fundwise kaudu investeerijaid, et anda hoogu uute elektrirataste tootmisse jõudmisele. Aega oma osalemise otsustamiseks on vaid loetud päevad, nii kutsumegi kõiki sel nädalal tegema oma heategu ning investeerima ettevõtmisse, millel ilmselgelt on suur tulevik!

Külasta nende Fundwise rahastamislehekülge

Seotud lood:

Eestlased on tänavu mitmel korral suutnud jõud ühendada ning aidanud näiteks Orissaare tammel saada tänavuseks Euroopa aasta puuks; parasjagu käib üldrahvalik kampaania toreda noormehe, Hans Markus Antsoni ekstreemsele FjällrävenPolar retkele lähetamiseks.

Kodumaise keskkonnasäästliku, kaunilt disainitud toodangu üle saab olla reaalselt uhke ja reaalselt ka elektriratta arendusse investeerida. Piaggio leiab, et elektrivokkidel on tulevikku, meie omamaine Ööbik on itaallastest sammukese kaugemal, tootnud ja juba ka müünud, nii Euroopas kui Ameerika Ühendriikides. Teeme ära!

Loe lähemalt Accelerista lehel