Londonis saab sel suvel alastirestorani minna – kui tohutupikk ootejärjekord võimaldab

 (12)

Londoni linnas avati 11. juunil esimene alastirestoran ja rahvas võttis väga pikka järjekorda, et uudsest elamusest osa saada.

The Bunyadi pakub külastajaile võimalust einestada rõivasteta. Restoran on jagatud rõivastatud ja alasti inimestele mõeldud osadeks, viimastele mõeldud lauad on ümbritsetud bambusest ja vitstest vaheseintega, et pakkuda veidi privaatsust.

Külastajad saavad jätta ülerõivad kappidesse ning panna nende asemel selga hommikumantlid, mida on hõlbus soovi korral ült libistada.

Alasti-sektsiooni valgustavad küünlad (tõenäoliselt selleks, et rõivasteta kaaseinetajaid võimalikult soodsas valguses näidata).

„Meie eesmärk on pakkuda tõelise vabanemise kogemust,“ selgitas projekti juht Seb Lyall pressiteates.

„Inimestel peaks olema võimalus nautida ja kogeda õhtut väljas ilma igasuguste ebapuhtusteta— ilma kemikaalideta, ilma tehiskattega põrandateta, ilma elektrita, ilma gaasita, ilma telefonita ja, kui nad soovivad, siis ka ilma riieteta.“

Pilet restorani maksab u 80 eurot ja sisaldab degusteerimismenüüs leiduvate toitude ja jookide maitsmise võimalust.

Pakutakse nii vegan kui ka mittevegan-toite, s.h liha, mida küpsetatakse puiduga köetaval grillil ja serveeritakse käsitsi valmistatud taldrikutel koos söödavate söögiriistadega.

Kuuldavasti jääb The Bunyan esmalt avatuks ainult tänavuste suvekuude jooksul.

Seotud lood:

Otsi alasti tõde The Bunyadi kodulehel

...või siis Facebooki-leheküljel

Foto: The Bunyan