Leid kuulutustesaidilt: 318 000 euro eest saad loomaaia koos sajakonna elukaga


Leid kuulutustesaidilt: 318 000 euro eest saad loomaaia koos sajakonna elukaga
Foto: Emerald Coast Wildlife Refuge Zoological Parki Facebooki-leht

Kindlasti on paljud meist (lapsena) mõelnud, et küll oleks tore loomaaeda pidada. Kui see unistus su hinges on senini elus ja sul on umbes 318 000 eurot vaba raha, siis Fortel on väärt ostusoovitus välja pakkuda.

USA-s Florida Crestview väikelinnas on loomaaed Emerald Coast Wildlife Refuge Zoological Park, mille võib koos selle sajakonna asukaga just nimetatud summa eest endale saada.

Muidugi tuleb arvestada ka nende inimeste palgalhoidmisega, kes loomade eest hoolitsevad.

Veider on see, et müügikuulutus on leitav kuulsal kuulutustesaidil Craigslist, mis poleks nagu esimene koht, kuhu sellise huviga vaadata. Mitte et ma oskaks sobivamat välja pakkuda.

Praegune omanik, keskkonna- ja loomakaitsega tegelev ühendus Emerald Coast Wildlife Refuge ostis loomaaia 2013. aastal, kuna see oli halba seisu sattunud ja loomade heaolu oli seega ohus.

Ühendus on vahepealse aja jooksul olukorda tublisti parandanud, aga nende väitel polnud neil kunagi plaanis seda pikalt enda valduses hoida.

ECWR-i esindajad loodavad, et Crestview linn või Okaloosa maakond nõustuvad loomaaiaga edasi tegelema, aga samas tundub hea mõte üritada seda lihtsalt müüa.

Vaata ka loomaaia Facebooki-lehte!