FOTOD: Meenuta - need pildid võidutsesid mullusel Looduse Aasta Foto konkursil laste ja noorte seas!

Töid saab esitati kolmapäeva õhtuni!
Looduse Aasta Foto 2013 parimad laste ja noorte pildid
Looduse Aasta Foto 2013 parimad laste ja noorte pildidFoto: Merily Salura

Mõeldes alanud koolivaheajale pikendati fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2014 tööde esitamise tähtaega kolmapäeva, 19. märtsini.

Konkursi eripäraks on just see, et kõrvuti juba tunnustatud meistritega võistlevad ka hobipiltnikud, lapsed ja noored. Kõik kokku annab see hea pildi meie loodusfotograafia hetkeseisust, suundumustest ja järelkasvust.

Esmaspäeva hommikuks oli saabunud üle 6000 töö umbes tuhandelt autorilt, millest pea pooled saabusid pühapäeval.

Võitjaid ootavad neliteist Tantsivat Hunti kaheksas üldarvestuse, kolmes noorte ning kolmes laste võistluskategoorias. Üks võitjatest saab aasta loodusfotograafi – Suure Hundi tiitli koos preemiareisiga Tansaaniasse. Igas kategoorias pärjatakse ka teised ja kolmandad kohad ning jagatakse tunnustusi. Auhinnafond kokku on üle 10 000 euro.

Žürii Rein Marani juhtimisel alustab tööde läbivaatamist juba sellel nädalavahetusel. Võitjad kuulutame välja 28. aprillil Estonia kontserdisaalis ning tunnustatud töödest anname välja Loodusfoto Aastaraamat 2014.

Eeskirjad leiad laf.looduseomnibuss.ee.

Soome lahe aastale pühendatud fotovõistlust toetavad Eesti Energia, Albion Reisid, Canon, Fotoluks, Overall, Kunda Nordic Tsement, Avision, zone.ee jt, samuti Eesti Kultuurkapital ja KIK.

Vaata mulluse konkursi auhinnatud laste ja noorte töid;