Vaatame järele: Philipsi uus monitor Momentum

 (17)
Vaatame järele: Philipsi uus monitor Momentum<o:p></o:p>
Forte

Tehnikatootja Philips andis mõne aja eest välja oma uue 27-tollise kuvari Momentum 278M1R, mis sobib oma mati pinna ja 4K (3840 x 2160pkslit) UHD kvaliteedi tõttu ideaalselt nii mänguritele kui kontorisse.

Kuvari disainis ei ole alles jäetud midagi üleliigset. Vaid paarimillimeetrine ja kergelt ekraanist eralduv plastist raam, mis alaküljel laiemad mõõtmed võtab, et Philipsi logo kuvada ja et oleks kuskilt monitori asendi muutmiseks kinni võtta.

Forte

Messingi karva tugijalg võimaldab - nagu ikka - muuta nii kuvari kõrgust kui kallet. Ühendamisliidestest esindatud 2xhdmi 2.0, 4xUSB 3.2 kui DisplayPort, lisaks klassikaline 3,5 mm kõrvaklkappide pesa. Seadme juhtimine käib tagakülje paremas servas oleva liikuva juhtnupu abil.

Forte

Monitori 27-tollise diagonaaliga ekraan IPS-tüüpi, 60Hz värskendussagedusega, staatilise kontrastsuse suhtega 1000: 1, horisontaalse ja vertikaalse vaatenurgaga 178° ning mati peegeldumisvastase ekraanipinnaga. Toetatakse adaptiivset sünkroonimist, sealhulgas AMD FreeSync, eeldusel, et muutuva värskendussagedusega 40-60Hz (kinnitatakse).

Forte

Reaktsiooniaeg on kõigest 4ms hallist-haliini. Monitori tagaküljel tasutavalgustusfunktsioon. Heliväljundiks on 2 x 5 W DTS-kõlarid.

Seade peaks maksma veidi üle 400 euro.