Uudistooteid maskirindelt: LG esitles näol kantavat õhupuhastit

 (22)
Uudistooteid maskirindelt: LG esitles näol kantavat õhupuhastit<o:p></o:p>
LG PuriCare Tootja

Elektroonikafirma LG esitles tänavusel virtuaalsel IFA 2020 tehnikamessil uut tüüpi isikukaitsevahendit – maskina näol kantavat õhupuhastit, mis tuleb müügile neljandas kvartalis.

LG PuriCare kantav õhupuhasti kasutab kahte H13 HEPA filtrit, mis sarnanevad kodustes õhupuhastites kasutatavate õhufiltritega.

Puhasti on varustatud kahe ventilaatori ja hingamissensoriga, mis aitab tuvastada kasutaja hingetõmmete tiheduse ja mahu ning sellele vastavalt reguleerida ventilaatori kiirust kolme variandi vahel.

Ventilaatorid kiirenevad automaatselt õhu sissevõtul ja aeglustavad väljahingamisel.

LG kinnitab ka, et seadme disain tagab selle, et see istuks mugavalt kandja näos ega jätaks nina ja lõua ümber ruumi õhuleketeks.

Puhasti 820mAh aku võimaldab töötada vaiksel režiimil järjest kuni kaheksa tundi, intensiivse programmiga jätkub akut kaheks tunniks.

Maski ümbris aitab aga hoida hügieeni kasutuskordade vahel. Selle UV-LED-tuledega varustatud karp hävitab kahjulikke mikroobe, annab teateid, millal filtreid vahetada ning toimib ka laadijana.

Puhasti kõik komponendid - alates filtritest kuni sangadeni - on vahetatavad ja taaskäideldavad.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!