Sony Center müüb lao nutiteleritest tühjaks


Sony Center müüb lao nutiteleritest tühjaks
Sony Center

Mõnikord on nii, et uute kaupade tulekuks peab vabanema senistest mudelitest, et natukene ruumi teha.

Isegi siis, kui senised mudelid on olnud väga head ja populaarsed, tuleb nende arvelt ruumi juurde võita, sest uusi pole enam kuhugi mahutada ja nende aeg on siiski juba käes. Sellepärast võivad kiiremad ostjad praegu saada väga hea hinnaga väga head 4K HDR telerid.

Ladu peab tühjaks saama mai lõpuks ehk 31. maiks, mil kampaania lõpeb. Soodushinnaga on müügis kümneid telereid, kuid vaatame neist populaarsemaid, mis pakuvad rohkelt võimalusi ja on praegu tavahinnast oluliselt odavamad.

Sony Bravia 9005: nii tipptasemel heli kui pilt

Sony 55" 4K HDR Android TV, mudelinimega KD-55XF9005, millel 55-tolline ekraan, saad hetkel kätte 27%-lise alega. Enamiku elutubade jaoks on 55 tolli täiesti piisav. Praegu vaid 1099 eurot maksev nuti TV on juhitav intelligentsete algoritmidega ja ka vähema kui 4K kvaliteediga pilt töödeldakse kõrgresolutsiooni vääriliseks.

Kuna Bravia teleritel on Android TV, siis saab kasutada piiramatut valikut erinevaid äppe sarnaselt telefonile ja tahvelarvutile, sealhulgas näiteks Facebooki, Youtube´i jne.

Seotud lood:

Ka helisignaal on alati Hi-Fi tasemel: DSEE tehnoloogia muundab tavalise helisignaali ligi Hi-Res audiokvaliteediks.

Mängimiseks ja teleri juhtimiseks saab sel mudelil kasutada puldina ka oma telefoni või tahvelarvutit, nii nagu teistelgi teleritel.

Sony Bravia AF8 - OLED praegu kätte eriti soodsalt

Odavama hinnaklassi OLED telerite populaarsus kasvab praegu raketina tänu nende hinnasulale. Ka Sony Centeri kampaaniapakkumises on selline hea telekas olemas: KD-55AF8 (-20%).

See Android TV pakub 4K HDR pilti ja 4K X1 Extreme protsessori abiga kehvema kvaliteediga pildimaterjali 4K vääriliseks tegemist teleriekraanil. 4K X-Reality™ PRO pildiparandus töötleb ka hariliku telesignaali ligi 4K resolutsiooniks. Hulk muidki nutikaid tehnoloogiaid ja algoritme teevad pildi sujuvaks ka kiire liikumise korral.

Sony Bravia KD-43XF8577 – mugavus väiksema ekraani ja alla 700 euroga43-tolline alla 700 euro maksev nutiteler on Sonyle traditsiooniliselt Android TV-ga, 4K HDR kvaliteedis telepildiga, Netflixi ja kõige muude äppidega, mida juba varem kasutasid. Selle mudeli soodushind praegu, valgenevatel öödel on 699 eurot.

Kõik ühendusvõimalused on olemas – WiFist Bluetoothini ja DLNA-st hübriid-TV-ni.

Oma uue teleri leiad soodsalt siit.