VIDEO: Kõige veidram pulm, millest te eales kuulnud olete

 (25)
VIDEO: Kõige veidram pulm, millest te eales kuulnud olete
Foto: ekraanitõmmis videost

Iga pulm on kahtlemata isesugune ja pakub meeldejäävaid hetki, aga võtku mind peni, kui olete kuulnud sellisest pulmast, millest kohe juttu tuleb. USA naine abiellus... 107aastase kaubalaoga!

Seattle'is elav Babylonia Aivaz kiindus kaubalao hoonesse, kui osales Occupy Seattle kampaania raames selles peetud protestil, kirjutab Oddity Central.

Kui ta kuulis, et see kuulub lammutamisele, otsustas ta sellega abielluda, et hävitamisplaan tühistada.

"Teen seda, näitamaks hoonele, kui palju seda armastan, kui palju hindan kogukondlikku ruumi ja ümbruskonda. Ja ma tahan hoida seda heakorrastamise eest," kommenteerib naine. "Kui korporatsioonidel saab olla isikuõigusi, siis saab ka hoonetel." (Viide USA ülemkohtu otsusele poliitreklaamide kohta.)

Unikaalsel pulmapeol osales kolmkümmend inimest; kõik oli ootuspärane: muusika, suupisted, pulmatõotused, jah-sõna ütlemine. Pruut hoidis tseremoonia ajal õhus silti "Peatage heakorrastamine".

Aivaz teatas, et hoone on õigupoolest naissoost, nii et tegemist on geiabieluga. See tõi muide mõningast pahameelt geide poolt.

Näiteks Instinct Magazine'i ajakirjanik märkis mürgiselt: "Okei, me tahaks teada: kuidas see on võrreldav geiabieluga, milleks ta seda kutsub? Sest järgmiseks abiellume hobuste ja koertega? Miks ta ei või oma ajuvaba ideed hoonega abielluda lihtsalt abieluks nimetada?".

Seotud lood:

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.