Vene kosmonaudid: kosmoses seksinud pole me mitte kunagi

 (45)
Rahvusvahelise Kosmosejaama meeskonnaliikmed USAst, Venemaalt ning Euroopast Baikonuris. Foto Sergei Remezov, Reuters
Rahvusvahelise Kosmosejaama meeskonnaliikmed USAst, Venemaalt ning Euroopast Baikonuris. Foto Sergei Remezov, ReutersScanpix

Puuduvad nii ametlikud kui mitteametlikud tõendid, teated, ülestähendused selle kohta, et inimesed oleks tänaseks juba pool sajandit kestnud kosmosekülastuste ajaloos maavälises ruumis seksuaalvahekorda astunud, kinnitas Moskvas asuva Biomeediliste Küsimuste Instituudi asedirektor Valeri Bogomolov uudisteagentuurile AFP.

„Vähemasti nõukogude ning vene kosmonautid midagi sellist ette võtnud pole,“ kinnitas ta PhysOrg.com vahendusel. „Ameeriklaste kohta ei oska ma midagi ütelda. Mul pole lihtsalt mingit informatsiooni teema kinnitamiseks või ümberlükkamiseks, kuigi ebausaldusväärseid ning anekdootlikke kuulujutte liigub mõistagi palju,“ sõnas Bogomolov.

USA suunalt pole tulnud täiendavaid ümberlükkavaid seisukohavõtte, ent kumu kaaluta olekus seksuaalvahekorra uurimise kallal tegelemisest nii nõukokude/vene kui ameeriklaste salajaste programmide raames on kosmosekülastusi saatnud juba ammusest ajast. Pidades silmis inimkonna perspektiivi kosmoses ning teistel taevakehadel kauges tulevikus elama asumisest, on paaritumise iseärasuste uurimine kaaluta olekus ju igati omal kohal.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.