TTÜ sõlmis Austraalia Swinburne’i Tehnikaülikooliga koostöölepingu


TTÜ sõlmis Austraalia Swinburne’i Tehnikaülikooliga koostöölepingu
Delfi Pilt

Melbourne’s Austraalias allkirjastati kahe ülikooli koostööleping, mille eesmärk on teadmiste ja kogemuste vahetamine ning erinevate valdkondade tudengite, doktorantide ja teadlaste kaasamine ettevõtete tellitud projektidesse ja rakenduslikesse uurimisprojektidesse.

Koostöö hõlmab mõlema ülikooli innovatsiooniplatvorme, Swinburne’i Tehnikaülikooli Design Factory’t ja Tallinna Tehnikaülikooli MeKTory projekti. Tihedam koostöö on Swinburne’i info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning disaini teaduskondadega, teatas TTÜ pressiesindaja.

Swinburne’i Tehnikaülikool on rahvusvahelise mainega maailmatasemel ülikool, mis ainsana Austraalia ülikoolidest on Euroopa innovatiivsete ülikoolide konsortsiumi liige (http://eciu.web.ua.pt). Konsortsiumi kuulub ka TTÜ.

Lepingu allkirjastanud TTÜ informaatikainstituudi professor Kuldar Taveter lisas: „Swinburne’i Tehnikaülikool on just viimastel aastatel jõudsalt kasvanud ja arenenud ning on endale seadnud eesmärgiks saada Austraalia MIT-iks. Koostööd Swinburne Design Factory ja TTÜ Mektory vahel on kavas alustada tervishoiualast ennetustööd puudutavate digitaalse meedia toodete ühise prototüüpimisega.

Kolmapäeval, 14. märtsil kell 10.00-11.30 toimub TTÜs ruumis VI-229 Swinburne’i Tehnikaülikooli info- ja kommunikatsioonitehnoloogia teaduskonna dekaani professor Leon Sterlingi külalisloeng videokonverentsi vahendusel.“

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.