Tahad seksi – käi reisimas!

 (28)
Tahad seksi – käi reisimas!
Foto: AFP

Austraalia vallalisi hõlmanud küsitlusuuring näitab, et reisimine võib suurendada inimeste tajutud seksapiilsust.

Rohkem kui pooled tutvumiskuulutusi vahendaval veebilehel RSVP.com.au seiklusturismiettevõtte Interpid Travel küsitlusele vastanud vallalistest kinnitasid, et palju reisinud inimesed tunduvad kütkestavamad, vahendab News.com.au.

Partnereid otsivate vallaliste hinnangul on ohte trotsivad matkajad kõige veetlevamad — adrenaliininarkomaane pidas seksikaimaks 23 protsenti vastanuist.

Neile järgnesid 22 protsendiga traditsiooniliste turismimarsruutide vältijad ja kultuurigurmaanid, keda pidas võluvaimaks 16 protsenti küsitletuist.

"Vallaliste hoiakud näitavad, et reisimise otseseks kõrvalsaaduseks on seksuaalse paeluvuse määra kasv," kommenteeris Intrepid Traveli pressiesindaja Jo Stewart.

"Üldiselt arvatakse, et reisimist harrastavad inimesed tunnevad maailma vastu huvi, neid peetakse eelarvamusvabadeks ja seiklushimulisteks, mis kõik on kütkestavad omadused."

Sama uuringu raames selgus, et vallalised, kes ise on palju reisinud, otsivad valdavalt just sellist partnerit, kes maailmas rändamise ees tagasi ei kohku.

Küsitlus näitas, et 96 protsenti vallalistest, kelle ankeedis oli üheks huvialaks märgitud reisimine, otsisid ka ise tutvust just reisihimuliste inimestega.

Seotud lood:

72 protsenti 880 vallalisest vastajast nentisid, et unistavad reisimise ajal potentsiaalse romantilise partneriga tutvumisest.

Küsitletute hinnangul kõige ihaldusväärsemaks esmakohtumispaigaks reisil osutus piknik Toscanas — tollesse Itaalia maakonda kõhu kaudu kurameerima ihkas koguni 26 protsenti vastanuist.

Ühepäevane turismireis maailma romantikapealinna Pariisi platseerus 19 punktiga teisele kohale.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.