Rikkur hakkas mängusõltuvusest vabanemiseks kaevuriks

 (18)
Rikkur hakkas mängusõltuvusest vabanemiseks kaevuriks
Foto: chinanews.com

Paljud inimesed võitlevad oma sõltuvustega terve elu, ja ei võidagi neid. 39aastane hiinlasest miljonär Qijang Zhang Yongqiang oli selles vist enamusest edukam - üsna üllataval viisil.

Zhang kaotas mängukire tõttu tuhandeid dollareid õhtu jooksul, nii et ta otsustas sõltuvuse seljatamiseks kaevuriks hakata, kirjutab China News.

Ta hakkas uut tööd aga koguni nõnda palju armastama, et tegeleb sellega praeguseks täiskoormusega. Tema abikaasa ja vanemad on olnud toetavad ja aitavad nüüd ise mehele kuuluvaid kaubamajasid käigus hoida.

Zhang on populaarne kuju, eriti kolleegide hulgas Shihao linna Fenchuni söekaevandustes. Tema rikkus oli esialgu salajas; kui see sai laiemalt tuntuks, võitis ta kaevurite heakskiidu tänu töökusele-innukusele. Teda peetakse üheks parimaks töötajaks tiimis.

Ta ärkab tavaliselt kell 4 hommikul ja neelab teiste kaevuritega tänaval müüdavat kiirtoitu. Tööpäev algab kell 5 hommikul, söeni jõudmiseks sõidab peab läbi sõitma 7500meetrise rööbastee (kärus on kokku 12 meest). See võtab umbes 40 minutit. Tagasi maapinnale jõuab ta kell 16.

Zhang kommenteerib: "Ma pole juba kolm aastat mänginud ja see on olnud parim aeg mu elus!"

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.