Idufirmalt Eestist: Kas tahad omale vanni, kus ka ujuda saaks?

 (8)
Idufirmalt Eestist: Kas tahad omale vanni, kus ka ujuda saaks?
https://www.swimitation.com

Eesti idufirma Waterflight on loonud ainulaadse ühtaegu treenimist ja lõõgastumist pakkuva vanni. Vann, mis kannab nime Swimitation, võimaldab tänu oma suurtele mõõtmetele, kuid optimaalsele veekasutusele ja vanni integreeritud treenimispingile toniseerida kogu keha lihaseid.

Lisaks on Swimitationi vann sobilik veeteraapiaks ning trennijärgseks lõõgastumiseks. Swimitation on sobilik just eelkõige neile, kes soovivad tegeleda vesivõimlemisega privaatsemalt või kelle jaoks on tervisliku seisundi tõttu üldkasutatavate basseinide kasutamine raskendatud. Samas pakub vann tugevat alternatiivi ja uudset lahendust hotellides, tervisekeskustes ja SPA-des kasutusel olevatele mullivannidele.

Koostöös füsioterapeutide ja kepikõnni leiutaja Marko Kantanevaga on välja töötatud spetsiaalsed treening- ja venitusharjutused, mis aitavad vees käsi ja jalgu liigutades hoida töös ja treenida peamisi kehalihaseid.

Ideest, mis sai alguse lumeingli liigutusest ja vee peal hõljumisest, on peagi saamas reaalsus. Waterflighti meeskond on oma ettevõtmisse kaasanud mitmeid professionaalseid disainereid, oma ala eksperte ning teeb koostööd tuntud vannitootjatega. Hiljuti alustas Swimitationi meeskond kampaaniat ülemaailmsel ühisrahastuse saidil Indiegogo.

Seotud lood:

Selleks, et jõuda esimese reaalse ja lõpliku vanni valmimiseni, paluvad nad heade inimeste hoogu ja abi.

Lisainfot Swimitation vanni kohta on võimalik hankida kodulehelt www.swimitation.com

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Swimitation-Sports-for-Body-Mind/643804215661274?ref_type=bookmark

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UClUDohh-hm0ddlEmNwaDoiw/feed

Indiegogo: https://www.indiegogo.com/projects/swimitation-bath-sports-water-therapy-for-everyone/x/7354782?sa=0&sp=0