"World of WarCraft" meenutab uue "Star Warsi" võrgurollika kõrval tummfilmi!

 (11)
"World of WarCraft" meenutab uue "Star Warsi" võrgurollika kõrval tummfilmi!
Foto: LucasArts / BioWare / EA---

"Galaxies" tõestas, et isegi "Star Warsi" võrgurollikas ei kujune automaatselt edukaks. Electronic Artsil on tulevase "Star Wars: The Old Republici" läbilöögivõimesse siiski usku, ja nad näitavad seda suurustamisega.

Industry Gamers vahendab: EA boss John Riccitiello teatas hiljutisel Goldman Sachsi konverentsil, et "Old Republic" meelitab kahtlemata paljud "World of WarCrafti" mängijad enda poolele.

("WoW" on vähemalt läänes seni kaugelt edukaim tasuline võrgurollikas, millel olla 12 miljonit aktiivset kasutajat.)

Riccitiello: "Nende mäng on teatud tummfilm ja meie oma esimene helifilm. Nende projekt on suuresti hääletu. Meie tegelased on täielikult sisse loetud ja seda mitmes keeles." (Igaks juhuks täpsustan, et algne lause oli Ours is a fully voiced MMO in multiple languages.)

Mees esines veebruari alguses investoritele ka väitega, et juba pool miljonit kasutajat muudaks "Old Republici" märkimisväärselt tasuvaks, miljon kasutajat aga väga tulusaks äriks.

Riccitiello on varem öelnud, et projekt võib olla väga edukas ilma turuliidrile ("WoW") tõsist väljakutset esitamata, ja suurem osa MMO-huvilisi saabub pigem teiste konkurentide juurest.

Investorid pole "Old Republici" ulatuslikus edus siiski sama veendunud, põhjusteks eelarve (EA mattis siia kuuldavasti 300 miljonit dollarit!), ilmumisaja venimine (seda oodati 2011. a teiseks veerandiks) ja rahutused tiimis.

Electron Artsi kirjastatud "Star Wars: The Old Republic" alustab uusimatel andmetel tegevust septembris.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!