Videomängusaavutus: Diablo III tegelane jõuab minutiga 70. tasemele (see on võimalik!)

 (20)

Rollimängudes on tavaliselt tegelaste hoolikas arendamine tähtis, vahel isegi keskse tähtsusega. Kuna tippu või selle lähedale jõuda on suur saavutus, ei saa see juhtuda väga kergesti ega ruttu.

Kindlasti on tegelase arendamine väga tähtis ka hitt-märulrollikas Diablo III, kus kõrgeim level ehk arengutase kannab numbrit 70 (jättes kõrvale Paragon-tasemed).

Sellest hoolimata õnnestub mängijal nimega Dat Modz jõuda kõigest 65 sekundi jooksul 70. tasemele, mida saab ülalolevas lühivideos ka oma silmaga tunnistada.

See pole otseselt pettus, küll aga mängu põhireeglite ja -mehaanika oskuslik ärakasutamine. Dat Modz ei tegutsenud üksi, mille puhul on ühe minutiga millegi erilise saavutamine tõesti võimatu.

Tal oli hoopis häid sõpru, kes avasid tema jaoks salataseme Cow Level, mis võimaldab kiiresti väga palju kogemuspunkte hankida.

Tegelase arengut võimendasid lisaks mitmed abivahendid nagu Gem of Ease'iga täiendatud Hellfire Ring ja Leoric's Signet. Ei, sel pole tähtsust, mis need täpselt on, kui sa ise Diablo III-ga tuttav pole.