VIDEO | Uber värskendas oluliselt juhtidele mõeldud rakendust

 (1)

Uber tutvustab oma juhtidele uut, täielikult ümberkujundatud mobiilirakendust. Uus rakendus sai loodud Uberi juhtidelt üle terve maailma kogutud ideedele ning äpp käivitatakse tasapisi kõigis 65 riigis, kust teenust pakutakse. Alates sellest nädalast on rakendusele juurdepääs ka Eesti Uberi juhtidel.

“Juhtide äpp asetseb juhi sõidukogemuse keskmes. Oli aeg uuenduseks, mis andis võimaluse mõelda juhtide sõidukogemusele pikemas perspektiivis ja tulevikule, mille poole oleme koos liikumas. Viies sisse muudatused oma ärimudelis, hoolitsesime selle eest, et rakenduse ümberkujundus tugineks tagasisidele, mida kuulsime juhtidelt. Meie eesmärk oli uus äpp kujunda koos juhtidega ja vastavalt nende vajadustele,” kommenteeris Alexei Stakh, Uberi üldjuht Kesk- ja Ida-Euroopa regioonis.

Rakenduse beetaversiooni paluti testida kogenud Uberi juhtidel rohkem kui 100 000 reisi vältel. Et koguda juhtidelt tagasisidet, lõi Uber ühtlasi programmi, mille raames sõitsid sõitudel kaasa ka tootearendajad ja toimusid lõunased kohtumised teiste juhtidega.

Rakenduse keskmes juhi teenimine

Ekraani üleval asetseb uus reaalajas toimiv “Kasumi Jälgija”. See annab juhile lühidalt teada, kui palju nad eelneva sõidu pealt teenisid ja aitab juhil pürgida oma seatud eesmärkide poole.

Seotud lood:

Uus olekuriba annab juhtidele reaalajas infot neid ümbritsevate turutingimuste kohta ja pakub rohkem võimalusi lähedal asuvateks sõitudeks. Kui juht nõustub pakutava sõiduga, pakub rakendus välja navigatsioonivõimaluse soovitatud piirkonda.

Teavituste osa võimaldab juhtidel lugeda sõnumeid tulevastest teenimisvõimalustest, saada tagasisidet oma klientidelt ja näha informatsiooni oma konto kohta.

“Profiil” annab juhtidele võimaluse end esitleda ja sõitjatel oma juhi kohta rohkem teada saada. Samuti aitab see leida uusi viise omavahel suhtlemiseks.

Uber plaanib lähikuudel korraldada koolitused, kus juhtidele uue rakenduse kasutamine põhjalikult selgeks tehakse.