Üliõpilane saab Spotify muusikateenust nüüd poole hinnaga

 (3)
Üliõpilane saab Spotify muusikateenust nüüd poole hinnaga
Foto: REUTERS

Spotify on üks suurimaid ja tuntumaid muusikateenuseid. See laseb arvutis või nutiseadmes interneti teel piiramatus koguses muusikat, podcast'e ja muud sarnast kuulata.

Spotify on üks muusikateenustest, mis pakub ka tasuta kontot, aga see toob kaasa mitmesuguseid piiranguid ja pealesunnitud reklaame. Kui aga maksad 6,99 eurot kuus, siis on kõik võimalused avatud ja reklaamid ei tüüta.

Spotifyl on märtsi alguse seisuga juba 50 miljonit maksvat kasutajat. Et aga rohkemgi inimesi enda poole võita, siis pakutakse osades riikides tasulist kontot üliõpilastele poole hinnaga.

Alguses oli see lahke pakkumine suunatud Ühendkuningriigi, Saksamaa ja USA üliõpilastele, nüüd aga laienes veel 33 riiki, muuhulgas Eestisse, Lätti, Leetu ja Soomesse. Eestis siis 3,49 euro suuruse kuutasuga.

Spotify ei täpsusta, kui kaua üliõpilase kontot kasutada saab, aga USA-s saab selle luua aastaks ja hiljem seda kuni kolm korda uuendada.

Kes tasulist kontot esmakordselt proovib, saab esimesed 30 päeva tasuta ja edasi siis kuutasuga.

Kelle jaoks 3,49 või 6,99 eurot ikka liiga palju tundub, aga tasuta konto piirangud ei meeldi, siis on pakkumisel veel perepakett – 10,99 eurot kuus kuni kuuele kasutajale. Kuue vahel jagades on see tõesti väga odav.

Uuri lähemalt teenuse kodukalt