Rambo naaseb jälle – videomängus!

 (6)
Rambo naaseb jälle – videomängus!
Foto: Nu Image Films / Equity Pictures

Rambo on kaheksakümnendate märulikino jäänuk ja Stallone ise pensionieelik, kes ei peaks enam punast peapaela pähe siduma, et arvukate pahalaste verd valada? Seda ei paista arvavat "Rambo" videomängu loojad!

Uskumatu, aga sellest on juba üle kolme ja poole aasta, kui Sylvester Stallone oma legendaarse filmikangelase John Rambo taas kinodesse tõi.

Tegemist on siiani üllatavalt värskendava märuliga, mille brutaalsus ja häbenematu verejanu moraaliapostlitel hambad kurku lõi, aga vana kooli äksifännidele maniakaalse rõõmuirve hambusse tõi.

Järgmise (viienda) Rambo filmi plaanid on vahepeal kahjuks kadunud, ja Stallone planeerib hoopis järge samavõrd lustlikule vana kooli vaimu esindavale märulile "The Expendables" ("Palgasõdurid", 2010)...

R-mehe austajad pole siiski alla vandunud. Reef Entertainment sõlmis filmifirmaga StudioCanal lepingu Rambo videomängu loomiseks, mis valmib arvutile, PlayStation 3-le ja Xbox 360-le. See oleks esimene "Rambo" videomäng pärast 1989. aasta katsetust kolmanda filmi põhjal.

Reefi esindaja lubab tulevasele teosele AAA-kvaliteeti ja filmid nii edukaks muutnud karmi õhustiku taasloomist.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Oma arvuti- või konsoolmängu müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!