PINGERIDA: need on vihatuimad YouTube'i-videod läbi aegade

 (8)
PINGERIDA: need on vihatuimad YouTube'i-videod läbi aegade
ekraanitõmmis

YouTube'is on tohutu hulk videosid. Kuidas teada, mis on neist vihatuimad, s.t kasutajatelt enim dislike-märgistusi saanud?

Selgub, et YouTube'is on selleks täiesti omaette lehekülg, mis aitab vihatuimate videote üle arvet pidada.

Uudise koostamise hetkel on see 5. juuni 2016 seisuga ja arvesse on võetud vaid need videod, mis on kogunud kasutajatelt vähemalt 80 000 dislike'i.

Nagu arvata võib, on vihatuimad tihtipeale just need, mis üldiselt siiski populaarsed on ja palju vaatajaid kogunud.

Esikohal on Justin Bieberi "Baby" aastast 2010. Selle vaatamiskordade arv ligineb 1,4 miljardile, like'isid leidub üle 4,6 miljoni. Dislike'isid aga ligi 6,3 miljonit!

Teisel kohal on üllatuslikult videomängu Call of Duty: Infinite Warfare varane reklaamklipp (Reveal Trailer). Üllatuslikult, sest antud seeria on vägagi müügiedukas olnud ja enamasti ka kiita saanud. Teos ise ilmub novembris.

Vaatamisi on klipil üle 27 miljoni, like'isid ligi 442 000, dislike'isid aga ligi 2,8 miljonit!

Seotud lood:

Teine üllatus on see, et pika edumaaga enimvaadatud juutuubivideo (PSY - Gangnam Style) on saanud nii vähe dislike'isid, et see platseerub alles viiendaks. 1,52 miljonit põlastajat. Arvestades 2,6 miljardile liginevat vaatamiskordade arvu, on see ikka üllatavalt madal.

Aga mis siin ikka pikalt seletada, uuri pingerida ja lisa dislike'isid sinna, kus neid tundub veel teenimatult vähe olevat!