Nädalavahetusel osta häid videomänge odavamalt – käimas on mitmed soodusmüügid

 (5)
Nädalavahetusel osta häid videomänge odavamalt – käimas on mitmed soodusmüügid
Foto: Microsoft

Sel nädalavahetusel saab Humble Bundle'ist tasuta Spec Ops: The Line'i ja loomulikult on kevade alguse puhul mitmel pool käimas kevadised soodusmüügid.

Soovime kõigile häid munadepühi ja päikeselist kevadet, kirjutab ajaveeb M Kuubis.

Humble Bundle – Spec Ops: The Line

Kuni laupäeva õhtuni saab omale Humble Bundle lehelt tasuta Spec Ops: The Line'i koodi Steami jaoks. Lisaks on endiselt käimas Humble Indie Bundle.

Nintendo eShopi kevadine soodusmüük

Kevadhooaja alguse tähistamiseks on Nintendo eShopis käimas kevadine soodusmüük. Nüüd saab soodsalt mänge nii Nintendo Switchile, 3DS-ile kui ka Wii U-le. Selleks pane konsool tööle ja uuri eShopist lähemalt järgi, on või vaata lähemalt Nintendo lehelt. Soodusmüük kestab kuni 5. aprillini.

Seotud lood:

PlayStation Store'is kevadine soodusmüük

PlayStationi Easter Sale'i ajal saab omale soetada soodsamalt mitmeid suurepäraseid mänge, alates FIFA 18-st kuni GTA V-ni välja.

Xbox Store kevadine soodusmüük

Kevadine soodusmüük on loomulikult käimas ka Xboxi peal. Kuni 9’nda aprillini saab osta mitmeid mänge kuni 60% soodsamalt.

Steami kevadine soodusmüük LEGO mängudele

Steamis saab sel nädalavahetusel osta LEGO mänge kuni 75% soodsamalt. Lisaks on hetkel käimas Frontier Weekend, kust saab soodsamalt osta sellised mängud nagu Elite Dangerous, Planet Coaster, LostWinds, LostWinds 2: Winter of the Melodias ja mitmeid lisasid.

Tehnotropid