Microsoft väljastas Office 2016 tarkvara

 (16)

Microsoft avalikustas eile ülemaailmselt uue Office 2016 tarkvara Windowsi platvormile. Pilvepõhise Office 365 juurde kuuluvatest äppidest uuenesid nii Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Project, Visio kui ka Access. Täiustatud on meeskonnatöö võimalusi ja tarkvara turvalisust.

Vahendab Kiip.ee

Microsoft tuli juuli lõpus välja uue opsüsteemiga Windows 10. Microsofti Baltikumi juhi Rain Laane sõnul on Office 2016 koos Windows 10-ga kõige terviklikum töötegemise lahendus nii laua-, süle- kui ka tahvelarvutile. “Office 2016 äpid on kasutamiseks lihtsad ja käepärased igal seadmel, olenemata ekraani suurusest, ning võimaldavad mugavalt töötamist ka kontorist eemal,” kinnitas Laane.

Office 2016 sisaldab mitmeid ajakohaseid muudatusi, mis soodustavad meeskonnatöö tegemist. Näiteks on lisandunud dokumentide üheaegne reaalajas redigeerimise võimalus arvuti töölaual avatud Word’is, PowerPoint’is ja OneNote’is. Dokumentidesse on sisse ehitatud Skype, mis lubab jagada ekraani või suhelda teistega otse lahtiolevas dokumendis. Täiustatud on ka Office 365 veebiteenuseid, nagu OneDrive’i pilveruum, ettevõtetele suunatud Skype for Business, kiiresti vajalikku teavet leida aitav Delve, ettevõtte privaatne suhtlusvõrgustik Yammer ning mitmed turvaelemendid. E-posti lahendus Outlook pakub senisest kiiremat otsingusüsteemi ja veendub, et kõikidel kirja saajatel oleks juurdepääs pilve-põhistele manustele, mis on kirjaga kaasa pandud.
Loe edasi Kiibist