Messenger saab kasuliku lisavõimaluse, mis suhtlusteenuse veel lahedamaks muudab

 (16)
Messenger saab kasuliku lisavõimaluse, mis suhtlusteenuse veel lahedamaks muudab
(Foto: AP)

Mäletad kõike piinlikku, mida oled Messengeri suhtluskanali teel öelnud või edasi saatnud? Lähitulevikus avaneb šanss oma vigu parandada!

Facebooki arendataval Messengeril on 1,3 miljardit aktiivset kasutajat, mis teeb sellest teise enimkasutatud suhtlusäpi maailmas. (Esimene on 1,5 miljardi aktiivse kasutajaga WhatsApp, mis kuulub samale firmale.)

Tohutu kasutajaskonna omamine ei tähenda muidugi, et Messenger oleks ideaalne, kuigi Facebook on hiljuti hakanud selle parendamise nimel pingutama.

Ühest eriti magusast peagi saabuvast uuendusest kuulsime aga alles nüüd. See muudab paremaks iga suhtlusäpi, nii et võime ainult rõõmustada.

Nimelt saab Messengeri kasutaja võimaluse väljasaadetud kiirsõnum tagasi võtta, ainult 10 minuti jooksul, aga siiski. Kaua sul ikka kulub, et oma rumalust kahetseda ja tagasi võtta, eks. (WhatsAppis saab seda teha samas tunni jooksul.)

Uuendusele sai jälile saidi The Verge esindaja, kes märkas seda Messengeri Apple'i nutiseadmete variandis, täpsemalt äpi väljalaske 191.0 märkmetes "peagi tulekul" nimekirjas.