Mees pidi ise Uberi auto rooli taha asuma, kuna talle järgi tulnud juht oli maani täis

 (3)
Mees pidi ise Uberi auto rooli taha asuma, kuna talle järgi tulnud juht oli maani täis
Purupurjus UberijuhtFoto: Surya Oruganti, Twitter

Indiasse reisinud Surya Oruganti sai ebameeldiva üllatuse osaliseks, kui talle Bangalore lennujaama järgi tulnud Uberi juht oli täis kui tarakan ja mehel tuli hoopis ise sõiduauto rooli istuda.

Lisaks sellele ei olnud tegemist ilmselgelt sama juhiga, kelle profiil Uberi rakendusest vastu vaatas. Mees sõitis oma ööbimiskohta ning andis Uberile Twitteri kaudu intsidendist teada, postitades sotsiaalmeediasse ka pildi magavast juhist ning video, kus on ilmselgelt aru saada, et juht on joobes.

Uberi esindajad võtsid mehega telefoni teel ühendust umbes 20 tundi hiljem ning teatasid talle, et ise auto rooli istumine oli tõsine turvaoht. Lisaks teatasid nad, et harivad juhti ning võivad ta rakendusest eemaldada, kui selline asi peaks korduma.

Mitu päeva hiljem andis ettevõte aga Twitteri vahendusel teada, et antud juht on platvormilt eemaldatud. "Kohe, kui me saime vahejuhtumist teada, eemaldasime juhi meie rakendusest ning algatasime täpsemate asjaolude uurimise," ütlesid Uberi esindajad India väljaandele The News Minute. Firma esindajate sõnul teevad nad kõik endast oleneva, et ametivõimudele ja pettunud reisijale igati abiks olla.

Sõit Uberi juhilt "laenatud" autoga läks mehele maksma 845 ruupiat, ehk umbes 10 eurot.