Mängukonsooli Xbox One uus veebiteenus: videomängude Netflix on kohal!

 (1)

Microsofti mängude Netflix ehk võimalus konsoolil Xbox One kindla kuutasu eest piiramatus koguses videomänge nautida alustab tegevust täna, 1. juunil.

Xbox Live Goldi kliendiprogrammi liikmed said teenusele Games Pass ligipääsu juba möödunud nädalal, nüüd siis lubatakse kõik teised ka ligi.

USA-s 9,99 dollari suuruse kuutasuga teenus pakub Xbox One'ile enam kui sadat digimängu, mis algselt väljastatud Xbox 360 ja Xbox One'i jaoks.

Uudise koostamise hetkel on nende täpne nimekiri veel avalikustamata, aga nende hulgas on Xkasti-valla suuri staare nagu Halo 5: Guardians ja Gears of War: Ultimate Edition. Nimekiri muutub igakuiselt, et alati oleks midagi uut valida.

Game Pass on igale uuele liitujale esimesed 14 päeva tasuta, et saaksite kindlaks teha, kas ikka tahate sellise hüve eest kuutasu maksta.

Selline söö-palju-jaksad teenus tundub nii hea asi, et Microsoft suudaks huvilised eemale peletada ainult pidevate tehniliste jamadega või viletsa mänguvalikuga, kus domineerivad täitematerjal ja videomängude põhjakihi esindajad. Loodame, et seda ei juhtu ja Game Passist saab vajalik teenus igale Xbox One'i omanikule!

Tšekka ka Game Passi USA kodulehte!