M Kuubis vaatleb videomängu | Monster Hunter World (Xbox One): fantastilised elukad ja kust neid leida võib


Monster Hunter World on üks selline huvitav mäng, kus iga kord, kui hakkab tekkima tunne, et nii, nüüd on mul asjast selgem pilt, lisandub jälle midagi uut ning sa saad aru, et sul pole endiselt aimugi, kuidas kogu see kaadervärk täpselt kokku istub. Nii asudki uudishimulikult edasi uurima.

World on värske teos Monster Hunteri seeriast, see ilmus jaanuari lõpus PlayStation 4 ja Xbox One'i konsoolidele. Capcom on kinnitanud, et aasta lõpus plaanitakse välja anda ka Windowsi versioon, kirjutab ajaveeb M Kuubis.

Kogenumad jahimehed, kes on draakonitele ja saurustele jahti pidanud juba alates 2005. aastast, mil Euroopas ilmus PlayStation 2-le esimene Monster Hunter, on tõenäoliselt selle maailmaga rohkem tuttavad ja neil peaks mänguga tutvumine lihtsam olema.

Nemad oskavad ka lähemalt rääkida, kas ja kui palju või mis suunas on seeria vahepeal edasi arenenud. Kahjuks mul endal selline võrdlusmoment puudub.

Sinu kui küti eesmärk on oma nunnu kassilaadse elukaga või hoopis teiste mängijatega koos igasugustele saurustele jahti pidada, neid kinni püüda või maha lüüa, nende erinevaid kehaosasid koguda, et paremat varustust saada ning loomulikult kogutud informatsiooni siis ülejäänud tegelastega jagada.

Loe täisteksti ajaveebis M Kuubis