Kuidas muuta nutitelefon puutetundlikuks lisaklaviatuuriks

 (7)
Kuidas muuta nutitelefon puutetundlikuks lisaklaviatuuriks
Fotod: Roccat

See, et Roccat teeb arvutimänguritele häid ja mõnusaid mänguasju, on tuntud fakt. Nüüd aga tahab ta muuta mängukannideks ka lapsemeelsete virtuaalkangelaste nutitelefonid.

Nimelt on kurjad geeniused ROCCAT-i laborites valmis sepitsenud nutitelefonidele rakenduse Power-Grid, mis muudab viimased põhimõtteliselt arvutiklaviatuuri puutetundlikuks ekraaniks, teatab Photopointi ajaveeb.

Selle rakenduse abil võib vaadata arvuti elulisi näitajaid nagu CPU või mälu kasutus, temperatuur jms. Samuti võib mängu ajal hallata ka muud olulist kraami nagu Facebook, Skype, Twitter, Teamspeak või reguleerida oma arvuti heliseadeid.

Kõige olulisem on aga see, et selle rakenduse abil võid oma nutitelefoni ekraani täita eluliselt oluliste makroklahvidega, muutes seega kõik oma loitsud või mõõgavõtted mõnusalt käepäraseks.

Power-Grid saab olema tasuta saadaval lähimal rakenduste turuplatsil. Näiteks Google Plays (vana nimega Android Market). Power-Gridi beetatestijaks saad ennast juba täna registreerida rakenduse kodukal.

Ometi pole ROCCAT täiesti südametu ega jäta mängurite telefone lahinguväljale päris üksi. Project Phobo raames on valmimas udupeened dokid telefonide jaoks. Dokk fikseerib sinu hinnalise tehnikaime turvaliselt ja mugavalt paigale ning ülimalt suure tõenäosusega ka laeb seda. Viimane fakt on küll esialgu ametlikult kinnitamata.

Dokke on vähemalt esialgses faasis kahte masti – nii täiesti eraldiseisvana kui ka spetsiaalse pesana täismõõdus klaviatuuri küljes.

Riistvara osas on plaanis kaks vidinat. Esimest nimetab Roccat "Project PHOBOt" ning see kujutab endast mobiilidokiga Isku klaviatuuri. "Project APURI" on eraldiseisev dokk nutitelefoni jaoks. Doki saab panna klaviatuuri kõrvale.

Lähemalt saad PowerGrid rakenduse ja tulevate lisatarvikute kohta lugeda Power-Gridi kodulehel.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Oma arvuti- või konsoolmängu müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.