Joseph Kucan: mitmekülgne meelelahutaja, kes sai kuulsaks ikoonilise mängu(anti)kangelasena

 (7)
Joseph Kucan: mitmekülgne meelelahutaja, kes sai kuulsaks ikoonilise mängu(anti)kangelasena
Foto: Wikipedia, vabakasutuseks

Las Vegases USAs elav Joseph "Joe" Kucan (47) on väga mitmekülgse resümeega meelelahutaja. Tema loomingulisse pagasisse kuuluvad mitmed ametid ekraanil ja selle taga.

Ta on pannud kokku näitlejatiime (casting director), olnud näitleja, režissöör ja stsenarist - seda filmides, videomängudes ja ka teatrilaval. Ja ta on osalenud ka mängude loomisel.

Põhikuulsuse tõi mehele aga Kane'i kehastamine "Command & Conqueri" / "Red Alerti" reaalaja-strateegiates, mida arendas algselt Westwood Studios ning edasi Electronic Arts.

Kaheksa Kane'i kehastamist muudab ta ühes mänguseerias kõige enam osalenud näitlejaks; suurt paha prohvetit ei kohta ainult "Red Alert 2"-s ja "C&C: Generalsis". Ega ka ilmselt valmivas MMO-strateegias "Command & Conquer: Tiberium Alliances", kus lugu puudub sootumaks. (Samas on Kane kohal isegi FPSis "C&C Renegade".)

Kucan on ainult (hääle)näitlejana osalenud Internet Movie Database'i info põhjal 13 videomängus nagu "The Legend of Kyrandia" triloogia, "Lands of Lore: The Throne of Chaos" ja "Blade Runner". Pluss siis "C&C" ja "RA" esitused.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Oma arvuti- või konsoolimängu müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.