Intervjuu: videoteenuse Netflixi esindaja selgitab tulevikuplaane, nii Eestis kui ka mujal

 (6)

6. jaanuaril astus rahvusvaheliselt tuntud voogedastus-teenuse Netflix tegevjuht Reed Hastings lavale maailma suurimal tehnikamessil CES.

Messi avapäeval toimunud pressikonverentsil teatas Hastings, et ettevõte teeb teenuse kättesaadavaks veel 130 riigis. Lisandunud riikide hulka kuulus ka Eesti, kirjutab Kiip.ee.

Tehnikaportaalil Kiip.ee õnnestus Las Vegases kinni püüda Netflixi Euroopa kommunikatsiooniosakonna asepresident Joris Evers, kes nõustus meile andma eksklusiivse intervjuu.

Eversi sõnul oli tänavune CES Netflixi jaoks väga oluline. Seda seetõttu, et Netflix tegi teatavaks 130 riiki laienemise. Kommunikatsiooniosakonna asepresidendi sõnul oli aeg küps laienemise jaoks tänu piisavalt suurele sisuvalikule.

“Oleme järk-järgult Netflixi teenust laiendanud. Me leidsime, et meil on praegu piisavalt sisu, mida pakkuda rahvusvahelisele vaatajaskonnale. Lisaks me leidsime, et interneti-TV on teenus, mida tahetakse igal pool maailmas kasutada. Me tahtsime teenuse kiirelt avada korraga mitmel turul,” teatas Evers.

Loe täisteksti saidil Kiip.ee!