Hea nipp, kuidas pühade ajal kiiresti rahaülekandeid teha

 (7)
Hea nipp, kuidas pühade ajal kiiresti rahaülekandeid teha
(ekraanitõmmis)

Pangad liigutavad rahaülekandeid suhteliselt aeglaselt, isegi riigisiseselt. Kui tahad kellelegi ruttu meelehead saata, on mõistlik kasutada alternatiivseid kanaleid.

Üks selline vahend on kodumaine idufirma TransferFast, mis lubab Eestis ülekandeid keskmiselt viie minutiga, olenemata asjaoludest nagu kellaaeg või lähenevad jõulud.

Hiljuti tegevust alustanud TransferFast'il on kogunenud alles "paarsada" kasutajat, nii et nad tahavad huvilisi juurde leida.

Selleks pakuvad nad alates käesolevast nädalast ka tasuta makseid – tavaline teenustasu on 2% ülekantavast summast + 2 eurot.

Kui kasutaja saadab kellelegi teenusega liitumiseks kutse ja too haarabki võimalusest, saavad mõlemad preemiaks ühe tasuta makse (liituja puhul on see tema esimene).

TransferFast lubab tasuta makseid ka "koguda", nii et kes palju liitujaid juurde toob, võibki jääda tasuta makseid nautima.

TransferFasti ülekanded toimivad Swedbanki, SEB, Nordea, Danske ja Krediidipanga pangakontode vahel. Sel nädalal astub kampa LHV Pank.