Galactica uue ulmesarja treilerid nüüd avalikult väljas

 (20)
Galactica uue ulmesarja treilerid nüüd avalikult väljas
Lahingulaev GalacticaYouTube

Lahingulaev Galactica oli ülimenukas ulmesari, mida on filmitud ja tõeliseks kultushitiks tehtud lausa kaks korda 1978-1980 ja 2004-2009. Järgnes veel 58 aastat varasemasse aega paigutatud eelsari Caprica (2009-2010) ja märtsis peaks linastuma juba ajaliselt nende kahe sarja vahele paigutuv Battlestar Galactica: Blood & Chrome.

Ulmefilmide fännid on praegu põnevuses, ja kui märtsis lekkis internetti selle uue võimaliku sarja mitteametlik treiler, jõudis ta sada tuhat klikki koguda, enne kui telekanal NBCUniversal käskis ta maha võtta.

5. novembrist alates on aga ka ametlikud treilerid nüüd vaatamiseks väljas. Esialgu on välja tulemas kümneosaline lühikeste 12-minutiliste klippidega veebisari MachinimaPrime'i youtube'ikanalil. Kahel esimesel osal on vaatajaid kirjas juba ligi poolteist miljonit. Kahetunnine pilootfilm on ootamas esilinastust märtsis, kas sellele järgneb ka pikem telesari sõltub juba filmi edust.

Peaosalist William Adamat mängib seekord Luke Pasqualino.

Sarja esitlust võite lugeda siit. Ja loomulikult on selle teemal tehtud ka arvutimäng ja müügiks pakutakse kõiksugu nänni.

episood 1:

episood 2: