Enne mõtle, siis postita: see Facebooki foto aitas mõrvari tabada ja seitsmeks aastaks vangi mõista

 (49)
Enne mõtle, siis postita: see Facebooki foto aitas mõrvari tabada ja seitsmeks aastaks vangi mõista
ekraanitõmmis

Kanadas juhtus 2015. a märtsis selline kole lugu, et head sõbrannad pöörasid parandamatult tülli, üks võttis puusade ümbert vöö ja kägistas teise selle abil ära.

Cheyenne Rose Antoine tunnistas end kohtu ees süüdi ja mõisteti Brittney Gargol tapmise eest seitsmeks aastaks vangi. Tapja oli 21-aastane, ohver 18.

Kadunukese keha ja tema tapmiseks kasutatud vöö leiti Saskatooni linna prügilast.

Tapja poleks ehk roimaga vahele jäänudki - isegi kahtlusaluseks mitte -, aga siin osutus tuli appi Facebooki postitatud pilt, kus ta poseerib veel elusa sõbranna ja selle kurikuulsa vööga.

Politsei uuris Facebooki postitusi ja tegi kindlaks, et Antoine'i alibi ei pea paika - et nad olid koos baarides käinud, seejärel aga Antoine enda väitel onule külla ja Gargol mingi tundmatu mehega kaasa läinud.

Sõbrannatapja tunnistas hiljem, et nad olid joonud ja kanepiuimas, sattusid tülli ja siis kuritöö juhtuski, kuigi ta üksikasju ei mäleta,

Advokaat tõi kohtus välja Antoine'i raske nooruspõlve kasuperedes - neiu oli isegi kuu enne mõrva sooritamist politseile kaevanud oma kasuvanemate poolse väärkohtlemise üle.