"Dead Islandi" varane tutvustus on köitvam kui enamusel madinafilmidel

 (16)
"Dead Islandi" varane tutvustus on köitvam kui enamusel madinafilmidel
Foto: ekraanitõmmis.---

Techland paiskas netti kolmeminutilise kunstilise treileri "Dead Islandile", ja see on väärt vaatemäng!

Forte kurtis alles 8. veebruaril "Call of Juarez 3" tutvustades, et poolakate Techland kuulutab palju projekte töösolevaks, aga osad kipuvad jäljetult ära kaduma, näiteks "Dead Island", "Warhound" ja "Chrome 2".

Techland võttis ilmselt südamesse ja riputas äsja netti madinarikka treileri "Dead Islandile", mis on ilmselt köitvam kui isegi enamusele märulifilmidele valminud reklaamid!

Mängust on endiselt väga vähe teada. See on 1. isiku (läbi juhitava tegelase silmade) vaates rollikas, mille eesmärk on zombide rünnakust elusalt välja tulla. Ilmumisajaks on hetkel märgitud lihtsalt 2011. Platvormid on tänapäevane püha kolmainsus PC/PS3/X360.

Ametlik kodukas sisaldab vaid silti, et see on loomisel.

Netis ringleb siiski infot, et tegevus toimub troopilisel saarel ja on Romero zombifilmidest suuresti mõjutatud. Ülesehitus on vabavormiline ega sunni pingsalt missioone järjest läbima. Juhitavaid tegelasi on mitu ja rõhk on käsitsivõitlusel, mille käigus saab kätte haarata ja zombide udjamiseks kasutada peaaegu kõike, mis on piisavalt kerge.

Lisaks on oodata neljale osalejale koostöövalikut. Pakun, et Techland ei suuda seda kohe realiseerida ja lisab selle heal juhul hiljem allalaetaval kujul, ja/või ainult konsooliväljalasetele.Klipp ise:

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.