"Call of Juarez 3" jõuab tänapäeva: sõda narkokartelliga


"Call of Juarez 3" jõuab tänapäeva: sõda narkokartelliga
Foto: Techland---

Vesternitemaatika pole videomängumaailmas eriti müünud, mistõttu ainsaks tõeliseks Metsiku Lääne megahitiks võib pidada Rockstar Gamesi mullust eepost "Red Dead Redemption". Ka "Juarezi" tegijad keelduvad nendega edasi konkureerimast.

"Call of Juarez" kutsub kolmandale ringile pahasid näkku tulistama, aga seekord tänapäevases olustikus ja Mehhiko narkoärikate vastu, teab GameSpot.

"Call of Juarez: The Cartel" ilmub Techlandi praeguse lubaduse kohaselt, suuniseks ootuspärased PC, PS3 ja X360.

Rohkem infot hetkel polegi, peale selle, et tegevuspaikade hulgas on Los Angeles ja Juárez, mis nimega Mehhiko linnasid on muuseas tervelt neli, nagu mu hea sõber Wiki teab.

Varase pildimaterjali põhjal tundub, et keskseid tegelasi on kolm: kaks ameeriklaste agenti (üks naine) ja vana kooli esindav šeriff.

Esimesed "Juarezid" olid üksteisega võrreldes suuresti erinevad mängud, nii et selline muutus ei tule täieliku üllatusena, eriti kuna "Call of Duty" näitas varasemas ajas toimuvate FPSide tänapäevaseks muutmise võlusid.

Jääb üle ainult loota, et Techland teose ikka valmis saab. Juba pikemalt on teadmata kadunud nende "Chrome 2", "Dead Island" ja "Warhound".

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.