Aeg teha jõulukokkuvõtteid: viska pilk peale enda aastale Spotifys


Aeg teha jõulukokkuvõtteid: viska pilk peale enda aastale Spotifys
Spotify logoFoto: DADO RUVIC, REUTERS

Spotify on Eestis üks kõige populaarsemaid muusika kuulamise viise. Juba paar viimast aastat on voogedastusäpp aidanud inimestel vaadata vinget aasta kokkuvõtet, mis inimeste kuulamiseelistuste kohta huvitavaid fakte välja toob.

Näiteks on võimalik näha enimkuulatud muusikuid ning muusikapalasid, žanre ning kokku aasta jooksul kuulatud minutite arvu. Samuti näitab Spotify toob spetsiaalne veebileht eraldi välja kõige populaarsema artisti ning ka erinevaid ootamatusi - näiteks kõige vanema kuulatud laulu või seda, kuidas oled võrdluses teiste muusikakuulajatega.

Igal juhul on tegemist laheda ja lihtsa vidinaga, mis aitab muuhulgas ka enda muusikakuulamist paremini mõista ja tajuda. Kokkuvõtet enda aastast saad näha SIIT.

Peale selle tõi Spotify välja kaks erilist esindusloendit. Üks neist on võrdlemisi tavaline: sellesse on koondatud sinu selle aasta kõige enimkuulatud laulud, teine on aga huvitavam ning sisaldab sulle tõenäoliselt huvi pakkuvaid laule žanritest, mida sa tavaliselt ei kuula. Need esitusloendid on võimalik leida Spotify rakendusest.

Target