7. septembri mängusaade "Puhata ja mängida": kui hea on tegelikult "Sleeping Dogs"?

 (5)
7. septembri mängusaade "Puhata ja mängida": kui hea on tegelikult "Sleeping Dogs"?
Foto: ekraanitõmmis videomängust

Tänaseks saatekülaliseks on Burn Stilli trummar Sulev Ladva, kes on äsja läbi teinud avatud maailma märuli "Sleeping Dogs" ja jagab oma muljeid ka meiega.

Teiseks oluliseks ja üllatavaks uudiseks on, et "Half-Life'i" tasuta uusversioon "Black Mesa" ilmub pärast aastatepikkust arendust juba 14. septembril.

Lisaks räägime sellest, et "Dota 2" Internationalil sai Na'Vi võistkond eesotsas eestlase Clement Ivanoviga teise koha ja lõpuks on Sony jõudnud nii kaugele, et rumal on mitte endale PlayStation Plusi teenust aktiveerida (aastane liitumine on ka kuni 19. septembrini 25% odavam).

Rõõmustame selle üle, et "StarCraft II" iseseisev lisapakk "Heart of the Swarm" jõudis beetasse ja vangutame pead selle üle, et "Call of Juarez" saab neljanda osa, alapealkirjaga "Gunslinger".

Mängukogemuste rubriigis kiidavad Martin ja Rein koos "The Walking Deadi" kolmandat episoodi. Lisaks tõmbas Martin joone alla "Sound Shapesile" ja mängib "InFamous: Festival of Bloodi".

Toimub pikk arutelu selle üle, kui hea mäng on ikkagi "Spec Ops: The Line" ja arvamused lähevad lahku. Rainer mängib kaasahaaravat rütmimängu "Rock Band Blitz" ja kustutab auvõlga nimega "Bastion".

Retrorubriigis meenutatakse koos hea sõnaga taas päevakajalist "Half-Life'i", mille saab näiteks Steamist soetada 8 euroga.

Kuula saadet või lae see alla Raadio 1 leheküljel!

Seotud lood:

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Oma arvuti- või konsoolimängu müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.