7. aprilli "Puhata ja mängida": uus Xbox teeb 4K 60 k/s konsoolimängud standardiks


"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud veebi- ja raadiosaade, mida veavad Rein Zobel, Rainer Peterson ja Martin Mets.

Me ei tea veel uue Xboxi nime, aga nüüd on selge, milline on tehnoloogia selle taga. Ja see teeb 4K 60 k/s konsoolimängud normiks, väga suure tõenäosusega.

Selle GPU põhineb AMD Polaris arhitektuuril ja on võrreldav umbes RX 480 graafikakaardiga, kuid Microsoft suudab sellest välja pigistada erinevate nippidega oluliselt rohkem kui arvutis samast graafikakaardist on võimalik.

Uuest Xboxist me saate alguses pikemalt räägimegi, vähemalt kõigest sellest, mis teada on, aga speklueerime ka selle üle, mida veel teada pole.

Uudistes räägime veel uuest Total Wari mängust, Destiny 2 arvutiversioonist ja MadCatzi pankrotist. Kas tulemas on uus Bayonetta mäng või saavada varasemad osad uue kuue?

Meil on paar uut mängu, Rainer räägib pikemalt PaRappa the Rapperist, Martin hiireklikiseiklusest Thimbleweed Park ja Telltale'i The Walking Deadi viimast episoodist. Rein aga on endiselt vanilla World of Warcrafti lainel.

Soovituseks on linnahaldusimulaator Cities Skyline, mis maksab Steamis 9 eurot.

Saadet toetab Gamestar

Kuula saadet või laadi see alla Raadio 1 leheküljel

Target